Друк
заступник начальника

Єгіпко Володимир
Вікторович

заступник директора підприємства

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
тел. (044) 454-10-05

 

 

Висококваліфіковані фахівці ДП «КЕТЦ» відповідно до декларації відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки проводить навчання з питань охорони праці працівників інших суб’єктів господарювання:


1. Навчання і перевірка знань з питань охорони праці посадових осіб (керівників підприємств і установ та їх заступників, фахівців тощо) суб’єктів господарювання.


2. Щорічне спеціальне навчання і перевірку знань відповідних нормативно-правових актів з охорони праці у працівників, зайнятих на роботах, зазначених у Переліку робіт з підвищеною небезпекою та Переліку робіт, де є потреба у професійному доборі.


3. Дистанційне навчання і перевірка знань з питань охорони праці посадових осіб (керівників підприємств і установ та їх заступників, фахівців тощо) суб’єктів господарювання.

 

 

ДИСТАНЦІЙНА ФОРМА НАВЧАННЯ!

 

Лист-замовлення дистанційного навчання ( завантажити...)

 

 

Порядок проведення дистанційного навчання:


Дистанційне навчання за загальним курсом з питань охорони праці та/або нормативно-правовим актам з питань охорони праці, здійснюється з використанням програмного забезпечення Автоекзаменатор «Охорона праці» (Далі ПЗ) на підставі укладеного договору із Замовником.


Тривалість навчання за загальним курсом з питань охорони праці не може бути менше, ніж один робочий тиждень (5 робочих днів). Фактичний термін навчання за цим напрямком, за бажанням Замовника, може бути більшим.
Тривалість навчання за нормативно-правовими актами з питань охорони праці (НПАОП) Замовник визначає самостійно.


За бажанням Замовника одна особа може одночасно навчатися за загальним курсом з питань охорони праці та нормативно-правовим актам з питань охорони праці, але не більше 2-ох НПАОП в рамках одного договору.
При потребі Замовника пройти дистанційне навчання за загальним курсом з питань охорони праці та нормативно-правовим актам з питань охорони праці ДП «КЕТЦ» укладає договори з Замовником окремо по цим напрямкам навчання.

Для укладання договору Замовник надає до ДП «КЕТЦ» лист-замовлення .

В листі-замовлення Замовник вказує:
- повну назву підприємства Замовника, його реквізити, ПІБ керівника, уповноваженого укладати договори та назву документу, на підставі якого він діє;
- напрямок навчання (загальний курс з питань охорони праці та/або нормативно-правові акти з питань охорони праці);
- строк навчання (бажану тривалість доступу до ПЗ в днях та тижнях з урахуванням наведеного в п. 2 та п. 3);
- електронну адресу, електронні адреси користувачів (визначає Замовник);
- ПІБ, посада осіб/особи та кількість осіб, що будуть навчатися;
- ПІБ контактної особи та її телефон.


Після попередньої сплати за укладеним договором на електрону адресу, яка вказана в листі-замовленні ДП «КЕТЦ» надає інформацію (адресу, логін, пароль та дати початку та закінчення доступу до ПЗ) для певної кількості користувачів (індивідуально для кожного) на термін, замовлений відповідно до листа-замовлення, по завершенню терміну доступу до ПЗ призначається дату перевірки знань.


Відповідальність за якість навчання несе користувач.


Перевірка знань проходить в приміщенні ДП «КЕТЦ» шляхом здавання іспиту з використанням сучасних комп’ютерних технологій в присутності комісії, що складається з уповноважених представників Головного управління Держпраці у Київській області.


Неявка користувача, який проходив дистанційне навчання в призначену дату для перевірки знань або негативний результат цієї перевірки не може вважатися невиконанням зобов’язань ДП «КЕТЦ» та бути причиною відмови Замовника від підписання акту здавання-приймання наданих послуг (виконаних робіт).


За результатами перевірки складається відповідний протокол. Користувач, який під час перевірки знань з питань охорони праці виявив задовільні результати, отримує посвідчення та витяг з протоколу відповідного зразка. У витязі з протоколу та посвідченні у стислій формі зазначається перелік основних нормативно-правових актів з питань охорони праці, в обсязі яких користувач пройшов перевірку знань.

 

 


 

 

ДП «КЕТЦ» проводить навчання та перевірку знань посадових осіб (керівників підприємств і установ та їх заступників, фахівців тощо) суб’єктів господарювання із загальних питань охорони праці та нормативно-правових актів:

 

- загальні питання з охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки, гігієни праці та виробничої санітарії, надання першої допомоги потерпілому в разі нещасного випадку;
- правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів, правила технічної експлуатації електроустановок споживачів, правила улаштування електроустановок;
- правила будови і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском;
- правила охорони праці під час виконання робіт на висоті;
- правила охорони праці на автомобільному транспорті;
- правила безпеки систем газопостачання;
- правила охорони праці для працівників лісового господарства та лісової промисловості;
- правила охорони праці під час зварювання металів;
- правила техніки безпеки для авторемонтних підприємств;
- правила будови і безпечної експлуатації трубопроводів пари та гарячої води.

 

Навчання проводять кваліфіковані викладачі, що пройшли відповідну атестацію. Після закінчення курсу навчання видаються посвідчення з охорони праці встановленого зразка за підписом комісії Держпраці.

 

Для зручності Замовників навчання може організовуватися на виробництві з застосуванням гнучкого графіку занять.

 

 

 

Контактна інформація:

Контактний телефон: (044) 454-10-00, (044) 454-10-05

факс: (044) 454-10-10 (міні АТС)

 

ДП "КЕТЦ" 2000-2019
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.