Обстеження силового електроустаткування трансформаторних підстанцій ПрАТ «Вентиляційні системи» Друк

Експертами технічними електротехнічної лабораторії ДП “КЕТЦ” у складі: начальник ЕТЛ Козлов А. В. та експерт технічний Новик А. І. проведено експертне обстеження силового електроустаткування 10 і 0,4 кВ трансформаторних підстанцій ТП-10 та ТП-11 ПрАТ «Вентиляційні системи»,

Детальніше...
 
Електротехнічна лабораторія розширює та поглиблює галузь діяльності Друк

Для більш точного, широкого та якісного виконання робіт з вимірювань електроустаткування номінальної напруги 110-330 кВ, в тому числі в ході проведення експертного обстеження, електротехнічна лабораторія ДП «КЕТЦ» була доукомплектована новими сучасними засобами вимірювальної техніки, які завдяки сучасним методам вимірювань дозволяють розширити спектр критеріїв оцінки електроустаткування:

Детальніше...
 
Обстеження виробництва та обладнання ТОВ «Завод Газспец Обладнання Друк

14 лютого 2014 року експертами технічними відділу експертизи та технічного нагляду об’єктів підвищеної небезпеки нафтогазового та паливно-енергетичного комплексів Шалдугою М.Д та Панютою К.А. проведено обстеження виробництва та обладнання ТОВ «Завод Газспец Обладнання» (м. Васильків, Київська область).

Детальніше...
 
Обстеження виробництва та обладнання ПАТ «ВІТАМІНИ» (м. Умань) Друк

13 лютого 2014 року експертами технічними відділу експертизи та технічного нагляду об’єктів підвищеної небезпеки нафтогазового та паливно-енергетичного комплексів Шалдугою М.Д та Панютою К.А. проведено обстеження виробництва та обладнання ПАТ «ВІТАМІНИ» (м. Умань).

Детальніше...
 
Система управління якістю – сертифікована. Друк

Державне підприємство „Київський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України” в червні поточного року успішно пройшло сертифікацію системи управління якістю відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008 та державного стандарту ДСТУ ISO 9001:2009.

Детальніше...
 
Ринок експертних послуг має бути якісним Друк

На цьому наголосив перший заступник Голови Держгірпромнагляду Віктор Шайтан у перший день роботи семінар – наради на тему підвищення ефективності діяльності експертно-технічних центрів та якості експертних обстежень. Семінар організовано за ініціативи Держгірпромнагляду з метою удосконалення державного нагляду шляхом підвищення ефективності роботи технічних експертів.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 11

ДП "КЕТЦ" 2000-2018
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.