Розширене засідання Ради директорів Оболонського р-ну. м. Києва Друк

22 червня 2012 року на базі ПАТ «Бетон комплекс» відбулося розширене засідання Ради директорів Оболонського р-ну. м. Києва в якому, як член Ради, взяв участь Гончаренко В.І. – начальник ДП «Київський ЕТЦ».

В доповіді першого заступника голови Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації Патрушева Владислава Юрійовича були підведені підсумки роботи промислових підприємств району за 5 місяців 2012 року та шляхи подальшого розвитку економіки району.

Детальніше...
 
Засідання дискусійного Круглого столу, присвяченого Дню науки Друк

Начальник ДП «Київський ЕТЦ Держгірпромнагляду України» Гончаренко Володимир Іванович 15.05.2012 року прийняв участь у засіданні дискусійного Круглого столу, присвяченого Дню науки, яке було проведено Головним управлінням промислової, науково-технічної та інноваційної політики Київської міської державної адміністрації спільно з Українським інститутом науково-технічної і економічної інформації (УкрІНТЕІ).

Детальніше...
 
Лекція з питань охорони праці для школярів гімназії «Либідь» Друк

До "Всесвітнього дня охорони праці" Державним підприємством "Київський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України" у квітні поточного року було заплановано та проведено лекції з питань охорони праці для школярів гімназії «Либідь» № 34, м. Києва (молодших класів) використовуючи для них спеціально розроблені наочні матеріали.

Детальніше...
 
Семінар "Безпека праці 2012" 26-30.03.2012 в м. Яремче Друк
Научно-техническая поддержка государственного надзора
в области охраны труда и промышленной безопасности
в условиях административной реформы и новых требований законодательства.

Гончаренко В.И. – начальник ГП «Киевский ЭТЦ».

Детальніше...
 
Про видачу дозволів Друк

 

Наказ Держгірпромнагляду

№ 115 від 26.12.2011

Про видачу дозволів

З метою забезпечення виконання доручення Адміністрації Президента України від 14.07.2011 № 41- 02/529 (підпункту 4 пункту 2 Протокольного рішення від 10 червня 2011 року за результатами засідання Комітету з економічних реформ з питань реформування сфери надання органами державної влади, місцевого самоврядування адміністративних послуг та результатів проведення регуляторної реформи) щодо видачі з 1 січня 2012 року всіх документів дозвільного характеру за принципом «єдиного вікна»

 

Детальніше...
 
Якість експертних обстежень ліфтів – запорука безпеки пасажирів Друк

Проблему підвищення якості експертних послуг обговорено на засіданні ради територіального управління Держгірпромнагляду по Київській області та м. Києву.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 11

ДП "КЕТЦ" 2000-2018
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.