У навчально-методичному відділі ДП «КЕТЦ» навчено першу групу слухачів Друк

У навчально-методичному відділі, що створено на базі ДП «Київський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України»» у квітні цього року проведено навчання з питань охорони праці та нормативно-правових актів – посадових осіб та спеціалістів підприємств Києва та Київської області.

 

 

Комісія з перевірки знань, яка створена територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Київській області та м. Києві та складається з головних державних інспекторів різного виду нагляду прийняла іспити у першої навчальної групи.

 

 

За результатами іспитів усі слухачі успішно завершили навчання, про що було зафіксовано у протоколі комісії з перевірки знань, та отримали відповідні посвідчення встановленого зразка.

 

Дмитро Гофман, спеціаліст ТОВ „Крамар Рісайклін”:

„Навчання, яке я пройшов у ДП ”Київський експертно-технічний центр” дало мені великий об’єм інформації з питань охорони праці. Теорія, яка викладачами підкріплювалася прикладами із виробництва дасть мені змогу ці знання застосовувати на практиці. Окрім того, під час навчання демонструвалися відеоролики, які сприяли кращому засвоюванню матеріалу. Я вдячний організаторам навчання”.

 

Нагадуємо.

У грудні 2014 року у ДП «Київський експертно-технічний центр» створено навчально-методичний відділ з метою проведення навчання посадових осіб та спеціалістів підприємств України з питань охорони праці та нормативно-правових актів.

 

ДП "КЕТЦ" © 2000-2022
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.