ФАКСОГРАМА № 174- СП Друк

На виконання доручення Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА від 03.11.2014 № 052-6620 прошу Вас ознайомитись з листом Глави Адміністрації Президента України від 23.10.2014 302-01/3078

Детальніше...
 
Всеукраїнський семінар «Надання першої долікарської допомоги» Друк

За ініціативи Держгірпромнагляду України на базі Державного підприємства "Головний навчально-методичний центр Держгірпромнагляду України", в приміщенні Територіального управління Держгірпромнагляду у Київській області та м.Києві (вул.Вавілових,10) для працівників Служб, 1 жовтня, у конференц–залі вперше був проведений Всеукраїнський семінар

Детальніше...
 
ДО УВАГИ ЗАМОВНИКІВ Друк

Державне підприємство «Київський експертно-технічний центр» Держгірпромнагляду України інформує про розширення видів своєї діяльності, а саме: 26 серпня ц.р. Національним агентством з акредитації України, було видано органу з сертифікації систем управління «Промбезпека» ДП «КЕТЦ» АТТЕСТАТ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ.

Детальніше...
 
ДО УВАГИ БАТЬКІВ ! Друк

ДП «Редакція журналу «Охорона праці», за підтримки Держгірпромнагляду України оголошено про початок проведення Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості

 

«ОХОРОНА ПРАЦІ - ОЧИМА ДІТЕЙ»

 

Діти, бажаючі взяти участь у конкурсі, мають представити свої роботи за тематикою з охорони праці та промислової безпеки, а саме про безпечне ведення робіт:

- у вугільній деревообробній промисловості;

- сільському, лісовому, ліфтовому господарствах;

- медичній сфері;

- будівництві;

- на транспорті.

Роботи слід надіслати до територіальних органів Держгірпромнагляду не пізніше 16 березня 2015р.!

 

 

 
У ДП «КЕТЦ» упереджають загрозу та надзвичайні ситуації Друк

На минулому тижні у ДП «КЕТЦ» проведене технічне навчання для працівників підприємства, щодо дій при загрозі або виникненні надзвичайних ситуацій.

 

Таке завдання перед закладом поставив відділ з питань надзвичайних ситуацій Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації, надіславши листа за № 29-05/5-221 від 23.07.2014р.

Згідно Розпорядження ДП «КЕТЦ» за №326 від 25 липня 2014р., у ході проведення інструктажу керівництво та працівники підприємства сумлінно відпрацювали із застосуванням слайд – презентації теоретичні навички, що необхідні для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та проведення робіт по евакуації персоналу. Відповідно до плану, була перевірена готовність колективу до дій, у разі виникнення загрози або надзвичайної ситуації на підприємстві.

 
ЛИСТ СПІВЧУТТЯ Друк

З глибоким сумом сприйняли звістку про передчасну смерть нашого колеги - заступника начальника управління, начальник відділу документального забезпечення, контролю та господарської діяльності управління персоналу, діловодства, контролю та спецроботи Держгірпромнагляду України Валентина Івановича Хоматова.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 13

ДП "КЕТЦ" © 2000-2019
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.