ЛИСТ СПІВЧУТТЯ Друк

З глибоким сумом сприйняли звістку про передчасну смерть нашого колеги - заступника начальника управління, начальник відділу документального забезпечення, контролю та господарської діяльності управління персоналу, діловодства, контролю та спецроботи Держгірпромнагляду України Валентина Івановича Хоматова.

Детальніше...
 
Оцінка відповідності - один з перспективних напрямків розвитку Київського ЕТЦ Друк

Завершив роботу семінар на тему «Пошук та впровадження нових підходів до удосконалення експертної діяльності експертно-технічних центрів» організатором якого виступив Головний навчально-методичний центр.

Детальніше...
 
Пошук та впровадження нових підходів до удосконалення експертної діяльності експертно -технічних центрів Друк

24 липня 2014 року о 14-00 в приміщенні ДП «КЕТЦ» (м. Київ, вул. Ливарська, 1-А) відбудеться семінар на тему «Пошук та впровадження нових підходів до удосконалення експертної діяльності експертно -технічних центрів».

Детальніше...
 
Орган оцінки відповідності продукції „Промбезпека” отримав атестат акредитації Друк

Орган оцінки відповідності продукції „Промбезпека” Державного підприємства „Київський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України” отримав атестат акредитації відповідно до вимог ДСТУ EN 45011-2001 (EN 45011:1998) в сфері 12 технічних регламентів.

Детальніше...
 
Якісно проведена експертиза — гарантія збереження життя та здоров’я людини праці Друк

До Державного підприємства „Київський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України” надійшов лист від київської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення у якому директор підприємства Шварц Ю.В. висловив щиру подяку працівникам та начальнику Електротехнічної лабораторії ДП „КЕТЦ” за високопрофесійну та сумлінну працю.

Детальніше...
 
Випробувальна лабораторія «Гарант безпеки» ДП «КЕТЦ» отримала атестат акредитації Друк

Випробувальна лабораторія «Гарант безпеки» проводить свою діяльність відповідно до сфери акредитації, що охоплює наступні види продукції: посудини, балони, резервуари, ємкості, автоклави, котли; труби; деталі та з’єднання трубопроводів; арматура промислова трубопровідна; крани, візки вантажні з підіймальними пристроями, талі, лебідки, стропи, навантажувачі, підйомники та автопідйомники; вантажозахоплювальні пристрої; ліфти, ескалатори і пасажирські конвеєри; кабелі, проводи та шнури; силові трансформатори; генератори електричні резервного живлення; комплектні розподільних пристроїв внутрішніх і зовнішніх установок; вимикачі автоматичні низьковольтні; акумуляторні батареї; конденсатори.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 13

ДП "КЕТЦ" © 2000-2019
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.