Обстеження виробництва та обладнання ПАТ «ВІТАМІНИ» (м. Умань) Друк

13 лютого 2014 року експертами технічними відділу експертизи та технічного нагляду об’єктів підвищеної небезпеки нафтогазового та паливно-енергетичного комплексів Шалдугою М.Д та Панютою К.А. проведено обстеження виробництва та обладнання ПАТ «ВІТАМІНИ» (м. Умань).

Детальніше...
 
Система управління якістю – сертифікована. Друк

Державне підприємство „Київський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України” в червні поточного року успішно пройшло сертифікацію системи управління якістю відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008 та державного стандарту ДСТУ ISO 9001:2009.

Детальніше...
 
Ринок експертних послуг має бути якісним Друк

На цьому наголосив перший заступник Голови Держгірпромнагляду Віктор Шайтан у перший день роботи семінар – наради на тему підвищення ефективності діяльності експертно-технічних центрів та якості експертних обстежень. Семінар організовано за ініціативи Держгірпромнагляду з метою удосконалення державного нагляду шляхом підвищення ефективності роботи технічних експертів.

Детальніше...
 
Підсумкова колегія управління Друк

Проведення широкомасштабної інформаційно - роз’яснювальної роботи, обов’язкова перевірка виконання раніше виданих розпорядчих документів, підвищення якості перевірок та розслідувань нещасних випадків, а головне налагоджування комплексного управління системою охорони праці - це пріоритетні завдання на поточний рік, на цьому наголосив начальник територіального управління Держгірпромнагляду у Київській області та місті Києві Олег Румежак на підсумковій колегії управління.

Детальніше...
 
Відбувся семінар-практикум щодо безпечного використання медичного кисню із застосуванням кріоциліндрів Друк

За ініціативи Держгірпромнагляду України з метою ознайомлення з новими технологіями постачання кисню в лікувальних закладах,  підвищення рівня знань з безпечного застосування медичного кисню та запобігання нещасних випадків під час використання в медичних установах балонів з киснем в ДП «Київський ЕТЦ» відбувся семінар-практикум.

Детальніше...
 
Голова Держгірпромнагляду України привітав учасників міжнародного форуму «Технології захисту/ПожТех – 2012» Друк

Міжнародну виставку «Технології захисту – 2012», що проходить  з 26 по 29 вересня 2012 року на території  Міжнародного виставкового центру в Києві, відвідав голова Держгірпромнагляду України Олександр Хохотва, перший заступник голови Держгірпромнагляду Віктор Шайтан.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 13

ДП "КЕТЦ" © 2000-2019
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.